Новини

Переддень професійного свята у світлинах.

30-09-2022 | 18:13

Шановні працівники позашкільної освіти!!!

23-09-2022 | 12:50

Шановні працівники закладів позашкільної освіти! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників позашкільної освіти! Адже відомо, що позашкільна освіта – важлива ланка неперервної освіти, яка допомагає дітям та учнівській молоді виявити власні здібності, творчо їх розвивати. Саме до вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно, і тому, що ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Вам є чим пишатися: кожен з вас особистість творча, справжній професіонал, майстер своєї справи. Про це свідчать ваші власні перемоги на конкурсах і здобутки ваших вихованців. Дорогі позашкільники, бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у вашій благородній справі! З повагою Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради              

Вітання з професійним святом!!!

09-09-2022 | 12:37

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України! Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді. Бажаємо всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих вихованців, ще більше перемог та злетів, палких уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади.

З новим 2022-2023 навчальним роком!

01-09-2022 | 11:20

1 Вересня – День знань, початок нового навчального року, старт нових здобутків, сміливих сподівань та звершень. Цьогоріч це свято проходить у непростий час, в умовах повномаштабної війни в Україні. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Дорогі учні! Нехай День знань надихне вас на нові досягнення, а прийдешній навчальний рік дасть тверду опору для подальших життєвих перспектив! Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашок, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться! Шановні вчителі! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Нехай ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі навчання і виховання підростаючого покоління слугуватимуть фундаментом для розбудови України! Чекаємо разом з вами, коли у школах на перервах зазвучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги… Щастя, міцного, здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів. Усім мирного неба та радісних світанків.

До уваги батьків здобувачів освіти!!! Тисніть на посилання та пройдіть опитування щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти

17-08-2022 | 09:00

Вступ 2022: довіряйте інформації щодо вступної кампанії виключно з офіційних джерел

02-08-2022 | 09:24

ВСТУП-2022: ДОВІРЯЙТЕ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ВИКЛЮЧНО З ОФІЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ   МОН і ДП «Інфоресурс» нагадує, що перевірена інформація щодо вступної кампанії публікується в офіційних джерелах. Де перевірити дати вступної кампанії? сайт #ВСТУП-2022; чатбот «ОсвітаВсім»; чатбот EducationUaBot у телеграмі та вайбері (також допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання та отримати консультацію від експертів МОН); порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році. Інформація з неофіційних джерел (медіа, блогів чи пабліків у соцмережах) може бути недостовірною та неточною. Отримати консультацію та дізнатися відповіді на хвилюючі запитання можна подзвонивши на телефонну лінію МОН «Вступна кампанія 2022 року» за номером 0 (800) 50-45-70. Звернення громадян приймаються й за адресою електронної пошти (vstup2022@mon.gov.ua). Крім того, можна звертатися на номер урядової гарячої лінії – 1545 (для осіб із ТОТ – 0 800 50 44 25) та подати запит через спеціальний чатбот на сайті МОН. Нагадаємо, МОН не здійснює рекламну діяльність і не співпрацює з організаціями, які надають платні освітні послуги.

Як здійснюється зарахування дитини-переселенця до 1 класу в 2022-2023 навчальному році

13-07-2022 | 15:33

ПІДГОТОВКА ДО 2022/23 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ: ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ ДО 1 КЛАСУ   Із урахуванням безпекової ситуації діти у 2022/2023 навчальному році можуть навчатися у закладах освіти, в яких вони навчалися до початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, за умови, якщо такий заклад працює. Діти також можуть навчатися у закладах освіти за місцем їхнього тимчасового перебування. Для цього один із батьків, опікунів або інших законних представників має подати до закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву (особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом для заявника).  До заяви додається: копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу (за наявності); оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о. Водночас наголошуємо батькам, законним представникам дитини-переселенця, що в умовах воєнного стану за можливості подається один із нижче перерахованих документів: довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; довідку про звернення за захистом в Україні; посвідчення біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист. Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу дитини, вона зараховується до закладу освіти без свідоцтва чи іншого документа, що підтверджує особу дитини.  Нагадаємо, Державна служба якості освіти закликає засновників і керівників шкіл звернути підвищену увагу на створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану.