Вітаємо призерів з настільного тенісу Носівської ТГ

24 січня 2024

24 січня 2024 року в приміщенні КПНЗ "ДЮСШ" відбулися змагання з настільного тенісу в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Шкільні ігри" серед юнаків та дівчат. Учасниками змагань стали команди здобувачів освіти ЗЗСО: Носівської гімназії №2, Носівського ліцею №5, Володьководівицького ліцею, Досліднянської гімназії та Сулацької гімнзії. Із вітальним словом до учасників змагань звернулася начальник Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Носівської міської ради Наталія Тонконог.
Тенісний турнір пройшов у трьох номінаціях. Так, у командному заліку перемогу виборола команда Носівського ліцею №5, друге місце посіла команда Володьководівицького ліцею, а третє – команда Досліднанської гімназії.
Серед юнаків в особистій першості перемогу здобув представник Носівського ліцею №5 Станіслав Лещенко , почесне друге місце посів Вадим Федорина (Досліднянська гімназія), третє місце зайняв Микола Марущак (Володьководівицький ліцей).
Серед дівчат перемогу виборола Ілона Медвідь (Володьководівицький ліцей). На другому місці – Єлізавета Шмігель (Носівський ліцей №5), на третьому – Ірина Кичко (Досліднянська гімназія).
Призери були нагороджені грамотами та медалями. Вітаємо спортсменів та їх наставників з гарними результатами. Рухаємося далі...