З новим 2022-2023 навчальним роком!

01 вересня 2022

1 Вересня – День знань, початок нового навчального року, старт нових здобутків, сміливих сподівань та звершень. Цьогоріч це свято проходить у непростий час, в умовах повномаштабної війни в Україні. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами.

Дорогі учні! Нехай День знань надихне вас на нові досягнення, а прийдешній навчальний рік дасть тверду опору для подальших життєвих перспектив! Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашок, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

Шановні вчителі! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Нехай ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі навчання і виховання підростаючого покоління слугуватимуть фундаментом для розбудови України!

Чекаємо разом з вами, коли у школах на перервах зазвучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривогиЩастя, міцного, здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів. Усім мирного неба та радісних світанків.

Переглядів:15